admin - "13 Haziran 2023" - "Katılımsız Full Programlar"

Greenify Donate v3.0 Build 3 Apk Android – Hız ve Batarya Sağlığı Full İndir


Greenify Donate v3.0 Build 3 Apk Android - Hız ve Batarya Sağlığı

Greenify Donate v3.0 build 3 Apk Android
Program Hakkında Bilgiler
Adı: Greenify Donate v3.0 build 3 Apk Android
Tür: Android Şarj Süresini arttırma ve Sistem Performans Arttırma Programı
Gereken Android sürümü: Android™ 4.0+
Güncelleme Tarihi: Güncel – 15.11.2016
Boyut: 5.83 MB – Sunucularımızdan Güvenli indirin.

Açıklamalar:
Şimdi bu uygulama ne işe yarar biraz bahsedelim size. Uygulama sayesin de arka palanda çalışan bütün uygulamalaı durdurabilirsiniz. Aranızda şunu düşünecekler olacak arka planda çalışan uygulamaları kapattık mı ne olacak diye?
Şarjınız daha uzun gitsin istiyorsanız bu uygulamayı yükleyiniz. Telefonunuz daha hızlı olsun istiyorsanız bu uygulamayı yükleyiniz.

** Arka planda çalışan uygulamalar ekstra bayatarya tüketimine yol açar. ŞARJ süreniz kısalır.
** Arka planda çalışan uygulamalar eskra RAM tüketir. Cihazlarınız yavaşlar. Buda batarya da ekstra şarj tüketimi anlamına gelir.
** Arka planda çalışan uygulamalar CPU yani işlencinizi süreli meşgul eder. Isınan işlemci de aynı şekilde cihazda yavaşlamaya ve hızlı arj tüketimi anlamına gelir.

Yukarıda bahsetmiş olduğum durumlar, uygulamayı kullanmamız için gerekli sebepler. Uygulama genelde Root’lu ve Xposed yüklü cihazlarda daha düzgün ve verimli çalışmatadır.

ÖNEMLİ NOT:
Cihazlarınız Root lu ise ve Xposed yüklü değil ise, Android sürümünüze ve cihazınıza uygun Xposed yükleyiniz.
Cihazlarınız Root lu değil ise Xposed yükleyemezsiniz. Ayrıca uygulamayı kısıtlı özellikler ile kullanırsınız. Ortalama %60 özelliğini kullanırsınız.
Uygulama markette 2.49TL gibi bir fiyat ile satılmaktadır. Sizler için satın alınmış PRO versiyonu sunuyorum. Güle Güle Kullanın.


*** Kurulum Notları ***
# Aşağıdaki ” İNDİR ” kısmından dosyayı indiriniz.
# İndirmiş olduğunuz dosya cihazlarınızda * Cihaz Hafızasında / Download yada İndirilenler klasörüne indirilmiş olacak.
# İndirmiş olduğunuz dosya ” Güvenlik ve hızlı indirme açısından ” sıkıştırılmış ! yani Winrar / Winzip uygulamaları ile paketlenmiş olacak.
# .rar uzantılı dosyayı ” Winrar Pro TIKLA İNDİR Uygulamasını indirerek açabilir yada X-Plore TIKLA İNDİR Dosya yöneticisini kullanarak kuruluma başlamak içi dosya içerisindeki .apk uzantılı uygulamaya erişebilirsiniz.
# Android cihazlarınızda “Bilinmeyen Kaynaklar” bölümü işaretli olmalıdır. Bunu ayarlamak için, Menü / Ayarlar / Genel / Güvenlik / Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.
# Herşey tamamlandıktan sonra kuruluma geçebilirsiniz.
# Kurulumda .rar /.zip dosyası içerisinde .apk uzantılı dosya var. Buna tıklayınız ve kurulumun sürdürülmesine ileri / tamam diyerek devam ediniz.
#Kurulum bittik ten sonra uygulamamız menüde son da görülecektir…