admin - "16 Eylül 2023" - "Aksiyon, Oyunlar"

Goose Goose Duck Full İndir


Goose Goose Duck dünya çapında sansasyon yaratan Among Us oyunundan esinlenen bir oyundur ancak bu kez bir astronot yerine uzay gemisinde kazları oynarsınız. İster bir kaz (mürettebat üyesi) isterseniz ördek (sahtekar) olun göreviniz süre dolana kadar hayatta kalmak ya da tüm kazları sırayla öldürmektir.

Goose Goose Duck’ın oynanışı Among Us oyununu ya da benzer öncüle sahip diğer oyunları daha önce oynamış olan kişilere tanıdık gelecektir. Oyun başladığında, size iki rolden biri verilir: kaz ya da ördek. Eğer ördekseniz (sahtekar) etrafta sinsice dolaşır ve teker teker diğer karakterleri öldürür. Eğer bir kazsanız, öte yandan, süre dolmadan görevleri tamamlamalısınız, bu sayede hayatta kalırsınız.

Goose Goose Duck’ın güçlü yanı dahili sesli sohbetidir. Bu özellik sayesinde diğer kazlarla mikrofon aracılığıyla konuşabilirsiniz. Elbette, sizi rahatsız eden bir oyuncuyu sessize de alabilirsiniz. Bu oyun aynı zamanda çok sayıda görünüm ve oynayarak kilidini açabileceğiniz karakterinizi kişiselleştirmenin başka yollarını da içerir.

Goose Goose Duck, 16 oyuncu ile heyecan verici oyunlara katıldığınız muhteşem Among Us oyununun eğlenceli bir versiyonudur. Basit ancak renkli estetiği ve büyüleyici tasarımlarıyla grafikleri muhteşemdir.