admin - "21 Eylül 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

Google Play Games Beta Full İndir


Google Play Games Beta, Google Play Store’daki oyunların keyfini çıkarmanıza izin veren resmi Google uygulamasıdır. Google’ın sunduğu bu yeni araç, Android için Windows Alt Sisteminin (WSA) dışında çalışır, dolayısıyla Android oyunlarını yerel olarak Windows’ta oynatmak için bu uyumluluk katmanını yüklemeniz gerekmez.

Google’ın bunları ayrı ayrı doğrulaması gerektiğinden, Google Play Games Beta ile çalıştırılabilecek oyunların sayısı sınırlıdır. Ancak Google, uyumlu başlıkların sayısını artırmak için çalışıyor. Ayrıca şirket, Windows’ta Android uygulamalarını kullanmayı kolaylaştırmak için yeni özellikler de ekliyor. Başlıklar arasındaki oyunlar senkronize edilir, çünkü Google Play Games Beta’a erişmek için Google hesabınızla giriş yapmanız gerekir.

Oyunların tadını çıkarmak için onları kurmalı ve bir klavye ve fareye sahip olmalısınız. Ayrıca, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç minimum donanım ve yazılım gereksinimi karşılanmalıdır:

Windows 10 2004 veya üzeri

SSD sürücü

Intel UHD Graphics 630 ya da üstü

En az dört fiziksel çekirdeğe sahip işlemci

8 GB RAM

10 GB depolama

Windows yönetici hesabı

BIOS’ta etkinleştirilmiş donanım sanallaştırma

Google Play oyunlarını Windows’ta Android ile denemek istiyorsanız Google Play Games Beta indirebilirsiniz. Ayrıca, Windows’ta tüm Android oyunları kataloğunun keyfini çıkarmak istiyorsanız, sınırsız uygulama yüklemek için Android için Windows Alt Sistemini ve Uptodown mağazasını da indirebilirsiniz.