admin - "26 Eylül 2023" - "İnternet, Tarıyor, Web tarayıcıları"

Google Chrome Dev Full İndir


Google Chrome Dev, Google Chrome’un önizleme sürümlerinden biridir. Google web tarayıcısı dört farklı sürüme ayrılmıştır: Stable, Beta, Dev ve Canary. Canary sürümü, kodda yapılan herhangi bir değişiklikten bağımsız olarak günlük olarak otomatik olarak derlendiğinden, en istikrarsız olanıdır.

Bu, Canary sürümünün herhangi bir kararlılık izlemesi almadığı anlamına gelir. Ancak Google Chrome Dev, Google geliştiricileri tarafından denetlenmektedir. Bu sürüm haftada bir veya iki kez derlenir ve bir önceki hafta tanıtılan tüm yeni özellikleri ve değişiklikleri bir araya getirir. Bu nedenle, bazı hatalar veya kararlılık sorunları olsa da, bu sürüm en azından yeterli temel çalışmayı garanti eder. Bu uygulama ile Stable sürümden bir ay önce Chrome’da kullanıma sunulan yeni özelliklere daha yakından bakabilirsiniz.

Google Chrome Dev, Chrome’un kararlı sürümüyle aynı temel özelliklere sahiptir. Web sitelerine göz atabilir, yer imleri ekleyebilir, geçmişinizi kontrol edebilir, gizli modu kullanabilir ve benzeri işlemleri yapabilirsiniz. Buna ek olarak, aynı tarayıcıda hesaplar arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan farklı tarayıcılardaki birden çok hesaba daha hızlı erişim için Google Chrome Dev uygulamasını Google’ın diğer sürümleriyle birlikte yükleyebilirsiniz.

Bu nedenle, bir Google Chrome Insider olmak ve tarayıcınızın en son özelliklerini denemek istiyorsanız, devam edin ve Google Chrome Dev uygulamasını indirin.