admin - "26 Eylül 2023" - "İnternet, Tarıyor, Web tarayıcıları"

Google Chrome Canary Full İndir


Google Chrome Canary, ünlü tarayıcının Alfa sürümüdür ve Chrome’un orijinal sürümünü kaybetmeden arama motoruyla çalışabilmeleri için web geliştiricilerine yöneliktir. Bu, farklı özellikleri denemelerine ve her iki tarayıcıyı aynı anda farklı yapılandırmalarla çalıştırmasına olanak tanır.

Google Canary, kullanıcıların Chrome’un daha iyi bir sürümünün geliştirilmesine katkıda bulunabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Ana tarayıcının güncellemelerinde gelecekteki değişiklikleri tanıtmak için istediğiniz her şeyi deneyebilirsiniz.

Kullanıcının bu sürümü, bozulmaya eğilimli olduğu için biraz kararsız bulabileceğini, ancak bu durumun Google Chrome’un istikrarlı sürümünü hiçbir zaman etkilemeyeceğini unutmayın. Her iki sürümü de aynı anda yükleyebilirsiniz ve bunlar arasında herhangi bir sorun oluşmaz.

Bir diğer önemli özellik ise geliştiricilerin, Flash ve PDF okuyucu da dahil olmak üzere normal sürümde bulunan tüm özelliklere güvenmenin yanı sıra yeni işlevler ve Chrome API’larıyla çalışabilmeleridir.