admin - "26 Eylül 2023" - "İnternet, Tarıyor, Web tarayıcıları"

Google Chrome Beta Full İndir


Google Chrome Beta Google Chrome web tarayıcısının beta sürümüdür. Bu sürüm, Google’ın düzenli olarak güncellediği dört sürümden biridir: Stable, Beta, Dev ve Canary. Beta sürümü, Stable’a en yakın sürümdür. Bu sayede kullanırken ciddi bir hata ile karşılaşmazsınız. Ayrıca, çoğu durumda, bu sürüm genellikle daha sonra stabil kanalda yayınlanan sürümdür.

Google Chrome Beta dört haftada bir güncellenir ve bir aydan daha uzun bir süre önce çıkacak Google Chrome sürümlerinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Bu sürüm aynı zamanda Google’ın, kullanıcıların onu kullanırken ciddi hatalar yaşamadığını kontrol etmesine de hizmet eder. Herhangi bir hata bulunması durumunda, stabil ve son sürümdeki değişiklikler yayınlanmadan önce bunlar düzeltilecektir.

Google Chrome Beta’da Stable sürümdekiyle aynı özellikleri bulursunuz. İnternette gezinebilir, Google hesabınızla oturum açabilir, yer imlerini senkronize edebilir, geçmişi silebilir ve benzerlerini yapabilirsiniz. Hem Google Chrome Beta hem de Dev ve Canary sürümleri Stable’dan ayrı olarak kurulur; böylece bir, iki hatta dört sürümün tümünü aynı anda kullanabilirsiniz. Bu sayede, işlevleri karşılaştırabilir, farklı uzantılar yükleyebilir veya bunlara daha hızlı erişim için birkaç hesabı senkronize edebilirsiniz.

Google Chrome’un yeni özelliklerinden herkesten önce yararlanmak, ancak bunu kullanırken sorun yaşamayacağınızı garanti etmek istiyorsanız, Google Chrome Beta’yı indirin!