admin - "24 Ekim 2023" - "Medya oynatıcıları, Video"

GOM Player Full İndir


GOM Player mevcut multimedya çalarınızı değiştirmek istiyorsanız mükemmel bir alternatiftir. Çünkü GOM Player aynı özelliklere sahip olmakla birlikte çok daha fazlasını size sunar; hafif ve ilgi çekicidir; ayrıca dilediğiniz gibi ayarlarıyla oynayabilirsiniz.

Kaç kez bir AVI dosyası bozulduğu için dosyayı çalamadınız? Kesinlikle bir çok kez bu başınıza gelmiştir, fakat GOM Player uygulamasını kurmuş olsaydınız, çalmakta bir problem yaşamazdınız çünkü otomatik olarak sadece dosyanın iyi kısımlarını çalar, bozuk kısımları ise atlar.

GOM Player indirme sürecinden dolayı tamamlanmamış dosyaları da çalabilir, böylece büyük videoları HD formatında indirmeden önce önizlemesini yapabilirsiniz.

Buna ek olarak, arayüzü veya bazı seçenekleri beğenmediyseniz, üzülmeyin, çünkü ayarlarını yapabilir, görünümüne ve seçeneklere karar verebilirsiniz.

Son olarak, GOM Player’ın en önemli kodeksleri içerdiğinin altını çizmeliyiz, otomatik olarak gerekli olanları indirir, böylece bir dosyayı çalarken asla başarısız olmaz.