admin - "17 Kasım 2023" - "Oyunlar, RPG"

GODDESS OF VICTORY: NIKKE Full İndir


GODDESS OF VICTORY: NIKKE, amacı evreni kötülüklerden kurtarmak olan bir grup kadın savaşçıyı kontrol ettiğiniz bir bilim kurgu RPG nişancı oyunudur. Yol boyunca, evrene barışı geri getirmek için emrinizde geniş bir silah cephaneliğine sahip olacağınız muhteşem aksiyon dolu savaşlar bulacaksınız.

Savaşta, kadın savaşçılarınız düşman robot saldırılarına karşı siper alır. Amacınız, her seviyenin diğerlerinden daha fazla sağlığa sahip olan son patronları da dahil olmak üzere, mümkün olduğunca çok robot öldürmektir. Kıyamet sonrası senaryolar, şehirleri ve her türlü yok edilmiş ortamı içerir.

Savaşçılarınızın her birinin farklı becerileri ve silahları var. Örneğin, bazılarında makineli tüfek bulunurken, bazılarında lazer güdümlü roketatar kullanılır. Her savaşta karakterler arasında istediğiniz gibi geçiş yapabilirsiniz. Kullanmadığınız karakterler AI tarafından kontrol edilecek ve düşmanların işini bitirmeniz için size yardım edecek. Hikayede ilerlemek için, karakterleri geliştirebileceğiniz, ayarları, silahları vb. değiştirebileceğiniz bir şehir haritanız var.

PC sürümü, klavye ve fare kontrollerine uyarlanmıştır. Düşmanlarınızı fare ile kolayca hedefleyebilirsiniz. Ateş etmek için, bazı durumlarda fareyi basılı tutmanız gerekirken, diğerlerinde, örneğin roketleri fırlatmak için tıklayıp bırakmanız gerekir. PC sürümü, ilerlemenizi Android sürümüyle senkronize etmenize izin verir, böylece size en uygun olan yerde oynayabilirsiniz.

Bu nedenle, GODDESS OF VICTORY: NIKKE uygulamasını maksimum çözünürlükte ve mümkün olan en iyi grafiklerle kullanmak istiyorsanız PC için GODDESS OF VICTORY: NIKKE uygulamasını indirmekten çekinmeyin.