admin - "20 Kasım 2023" - "Genel, Yardımcı uygulamalar"

Glarysoft Malware Hunter Full İndir


Kapsamlı Glarysoft Malware Hunter programı ile her türlü virüsü bulun, ortadan kaldırın ve bilgisayarınızı güvende tutun. Belgelerinizi taramanın harika bir yolunu arıyorsanız, bu programa göz atın. Geniş özellik yelpazesi, potansiyel olarak kötü amaçlı dosyaları bulmanıza ve silmenize yardımcı olur.

Glarysoft Malware Hunter üç ana özelliğe sahiptir. İlk özelliği, üç seçeneğe sahip bir virüs tarayıcısıdır: basit, gelişmiş ve özel. Özel tarama ile, bir sorun olabileceğinden şüphelendiğiniz belirli dosyalara odaklanabilirsiniz. Tarama tamamlandıktan sonra, bulunan tehditleri ve konumlarını görüntüleyebilir ve tek tıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

Bunun da ötesinde, bu program PC’nizi saniyeler içinde optimize edebilir ve hızlandırabilir. Optimizasyon özelliği, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçeneklere sahiptir, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabilirsiniz. PC’nizin performansını saniyeler içinde geliştirmek için mevcut seçeneklerden birini seçmeniz yeterlidir.

Glarysoft Malware Hunter’ın üçüncü ve son seçeneği, yalnızca sabit sürücünüzde yer kaplayan gereksiz dosyaları siler. Bu özellik, zamanla biriken ve farkında olmayabileceğiniz gereksiz dosyaları bulur, sabit sürücünüzde yer açar ve bilgisayarınızı hızlandırır. Glarysoft Malware Hunter’ı deneyin, dört ana özelliğini çalıştırın ve bilgisayarınızı yıllarca güvenli ve dağınıklıktan uzak tutun.