admin - "16 Ekim 2023" - "Genel, Yardımcı uygulamalar"

Glary Tracks Eraser Full İndir


Glary Tracks Eraser, web’de gezinmeyi daha güvenli hale getiren kapsamlı bir programdır. Bu araçla önemsiz dosyaları silebilir, tarayıcı uzantılarınızı yönetebilir ve geçmişinizi ve bilgilerinizi güvenli bir şekilde silebilirsiniz.

Glary Tracks Eraser’ın arayüzünün kullanımı çok kolaydır. Tüm web tarayıcılarınız tek bir ekranda gösterilir ve tüm tarayıcılarınızdaki verileri tek seferde yönetebilir, bu da zamandan tasarruf sağlar ve her tarayıcıdaki bilgileri ayrı ayrı yönetebilirsiniz.

Önbelleği, geçmişi veya diğer öğeleri silmek için, ekranın yan tarafındaki çubuğu kaydırarak tüm seçeneklerinizi görüntüleyin ve silinecek öğeleri seçin. Her tarayıcı, son taramadan bu yana kaydettiği tüm bilgileri gösterir ve tek yapmanız gereken, silmek isterseniz bir öğeyi tıklamaktır.

Bu uygulamayla son belgeleri, panoya kopyalanan öğeleri, geri dönüşüm kutusunu, geçmişi, aramaları, çerezleri ve tarayıcınızı yavaşlatabilecek diğer geçici dosyaları silebilirsiniz. Glary Tracks Eraser’a göz atın, önemsiz dosyaları silerek ve geçmişinizi güvenli bir şekilde temizleyerek web gezinmenizi gizli tutun.