Bu yazı, admin tarafından "24 Kasım 2023" tarihinde yazıldı ve "Bağlantı, İnternet" kategorisinde paylaşılmıştır.

Getscreen Full İndir


Getscreen, herhangi bir bağlı cihazdan PC’nizi uzaktan kullanmanıza olanak sağlayan, Windows için bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanmak için kişisel bir ağ üzerinden her iki cihazı bağlamalısınız.

Getscreen’i kurmanın ilk adımı, bu uygulamayı PC’nize yüklemektir. Birkaç saniye sonra ister akıllı telefonda, ister Mac’te, tablette veya başka bir cihazda olsun, herhangi bir tarayıcıda açabileceğiniz bir bağlantı alırsınız. Oradan PC’nize erişebilirsiniz.

Getscreen’i kullanmanın bir avantajı, bir dosyayı aktarırken birden çok monitörle çalışabilmenizdir. Ayrıca bağlı cihazlar arasında bilgi taşımak için uzaktan kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Ve tüm bunlar, diğer cihazlara herhangi bir şey yüklemek zorunda kalmadan mümkündür.

Getscreen, bilgisayarlar ve diğer yerel cihazlar arasında bilgi paylaşmanın sorunsuz bir yoludur. Tüm cihazlarınızı aynı kişisel ağ üzerinde bağlamak sadece birkaç dakikanızı alır ve bundan sonra toplu dosyaları ve diğer multimedya içeriğini sorunsuz bir şekilde aktarabilirsiniz.