admin - "11 Eylül 2023" - "Oyunlar, Puzzle"

Gardenscapes Full İndir


Gardenscapes, büyük bir villayı yenilemek için farklı bulmacaları ve mini oyunları çözmeniz gereken bir Windows oyunudur. Android oyunlarını seviyorsanız Gardenscapes uygulamasını tanıyabilirsiniz. İyi vakit geçirmek ve dinlenmek için mükemmel olan çok eğlenceli bir oyundur.

PC’de Gardenscapes oynamak için Microsoft Store hesabınızda oturum açın. Oyunu açtığınızda, kendinizi acilen onarıma ve yeni dekorasyona ihtiyaç duyan harap bir villada bulacaksınız. Karşılaştığınız farklı karakterlere yardım edin ve ilerlemek için tüm bulmacaları çözün.

3’lü eşleştirme oyunlarını seviyorsanız, Gardenscapes bu türde çok sayıda yapboza sahiptir ve tamamladığınız her biri için yıldız kazanırsınız. Bu yıldızlarla mobilya satın alabilir ve tadilat yapabilirsiniz, bu nedenle ilerlemek için her seviyeyi geçmeniz gerekir. Gardenscapes uygulamasındaki dekorasyon bölümü oldukça eğlenceli. Mükemmel villa hakkındaki kişisel fikrinize göre birkaç stil arasından seçim yaparak mobilyaları azar azar ekleyebilirsiniz.

Gardenscapes üzerinde bulacağınız diğer oyunlar arasında, örneğin parayı kasaya veya kömürü bacaya taşımak gibi bir nesneyi doğru yere taşımak için farklı raptiyeleri kaldırdığınız oyunlar yer alır. İlk başta, bu zorluklar kolay görünebilir, ancak ilerledikçe zorluk artar.

Bu çok eğlenceli deneyimin tadını çıkarın. Windows için Gardenscapes uygulamasını şimdi indirin.