admin - "6 Ekim 2023" - "Geliştirme, Video Oyunları"

GameMaker Studio Full İndir


Game Maker: Studio eksiksiz bir video oyun aracıdır, bu araç sayesinde kullanıcılar Windows, Mac, iOS, Android ya da HTML 5 gibi farklı işletim sistemlerinde mükemmel şekilde oynanabilir kompleks oyunlar oluşturabilecekler. iOS, Android ve HTML 5, uygulamanın sadece ücretli versiyonunda mevcut olacak.

Program, video oyunumuzun gelişiminin tüm aşamalarını yönetebileceğiniz oldukça sezgisel bir arayüze sahiptir. Bu programı kullanabilmek için elbette ilk olarak anlatımlı bir dersimiz olacak, fakat tüm seçenekleri öğrendiğimizde, bir oyun geliştirmek sadece dakikalarımızı alacak.

GameMaker: Studio uygulamasını normal GameMaker’dan ayıran bir dizi temel farklılık vardır. Örneğin, ‘Studio’ kendi fiziğinizi ve çarpışma motorunu (BOX2D) içerir. Bu iki program arasındaki temel farklılık işletim sistemlerinde ve bir çok dağıtım platformunda yer alan oyunumuzun yayınlanması için bu versiyonun sahip olduğu olanaktır.

GameMaker: Studio eksiksiz bir video oluşturma aracıdır; sunduğu her türlü olanak ve seçeneğe rağmen basit ve sezgisel bir şekilde video oyunlarının oluşumuna izin verir.