admin - "20 Ekim 2023" - "Oyunlar, Yardımcı uygulamalar"

Game Jolt Desktop Full İndir


Game Jolt Desktop, bağımsız ve ücretsiz oyunlara odaklanan bu popüler video oyun platformunun resmi müşterisidir. Bu sayede, Steam veya EPIC Store’a benzer şekilde, her türden binlerce video oyununu kolayca indirebilirsiniz.

Game Jolt Desktop uygulamasını kullanmak için önce bir hesap oluşturmanız gerekir. Bu, Google, Facebook veya Twitter hesabınızı kullanarak daha da basitleştirebileceğiniz kolay bir işlemdir. Kaydolduktan sonra bu platformun geniş kataloğuna göz atabilir ve sunduğu ücretsiz oyunlardan dilediğiniz kadarını indirebilirsiniz. Bu platformdan indirdiğiniz tüm oyunlar, ileride daha hızlı erişebilmeniz için hesabınıza eklenecektir.

Game Jolt Desktop kataloğu tam bir canavar. Türe, popülerliğe veya ada göre filtreleyebileceğiniz 100.000’den fazla farklı oyun içerir. İndirebileceğiniz oyunların çoğu tamamen ücretsizdir, ancak denedikten sonra geliştiricilere onlara takdirinizi sunmak için istediğiniz kadar ödeme yapabilirsiniz.

Game Jolt Desktop, kullanımı da kolay olan inanılmaz bir kataloğa sahip mükemmel bir video oyun platformudur. Bu, bağımsız video oyunlarını seven herkesin sahip olması gereken bir şey.