admin - "23 Mart 2017" - "Ses ve Video Programları"

Freemake Video Converter Gold Full 4.1.9.82 indir


Freemake Video Converter Gold Full
Freemake Video Converter Gold 4.1.9.82 Full indir

Freemake Video Converter Gold Full programı kullanımı son derece kolay video dönüştürme yazılımıdır. Gold sürümüyle kullanıcılarına yeni özellikler sunabilen Freemake Video Converter programı sayesinde videolarınızı AVI, WMV, MP4, 3GP, DVD ve MP3 gibi bir çok uzantılara kolay ve toplu bir şekilde dönüştürerek işlerinize önemli ölçüde kolaylık sağlayabilirsiniz.

Basit ve kullanıcı dostu arayüze sahip olan Freemake Video Converter Gold programının içermiş olduğu video düzenleme aracını kullanarak video dosyanız üzerinde düzenleme, istenmeyen alanları kesme, altyazı ekleme, alt yazı silme, video birleştirme, görüntü netleştirme, logo ekleme ve video kırpma gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak DVD yazıcısı aracını kullanıp DVD veya CD ortamına yazdırma işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca Freemake Video Converter programı ile slayt şovlar oluşturma işlemi yaparak program üzerinden sadece bir tıklamayla youtube gibi sosyal video izleme sitelerine anında gönderebilirsiniz. Medya dosyalarıyla uğraşanların denemesini tavsiye edebilirim.

Dosya Boyutu: 34 MB
Sıkıştırma Türü: Winrar / Şifresiz
Kontrol: Webroot / Durum Temiz

Freemake Video Converter Gold Full indir

Alternatif link + Katılımsız

Freemake Video Converter Gold Full indir