admin - "13 Eylül 2023" - "Yardımcı uygulamalar, Yazı/Belgeler"

Foxit PDF Reader Full İndir


Foxit Reader, bu belgelerle çalışmayı daha kolay hale getiren bir dizi yenilikçi özellik ile birlikte gelen bir PDR okuyucusudur. Ayrıca, belgeleri yüklemek ve doğal bir şekilde görüntülemek söz konusu olduğunda [url = http: //adobe-reader.en.uptodown.com/] Adobe Reader [/ url] ‘den daha iyi bir performans sunar.

Aynı anda birkaç belge açmak için Foxit Reader sekmelerini ve txt öğesinin belirli bir bölümüne hızlı bir şekilde erişmek için yer imi sistemini kullanın. PDX hariç Adobe’nin tescilli yazılımı tarafından okunan hemen hemen tüm dosyalarla tam uyumludur.

Foxit Reader, PDF belgelerine gömülü tüm medya dosyalarını işleyebilen bir multimedya oynatıcısı içerir; sayfalardaki ayrıntıları daha iyi görmek için bir büyüteç ve otomatik kaydırma özelliğini kullanmanızı sağlayan bir özellik. Ayrıca belgeler hakkında notlar almanıza, metinlerin altını çizmenize ve PDF sayfalarında çizim yapmanıza olanak tanır.

Önceden oluşturulmuş belgelerde değişiklik yapabilmenin yanı sıra, PDF dosyalarını sıfırdan oluşturmanıza olanak tanır, bunları diğer uyumlu metin belgelerine, taranmış belgelere ve panodan oluşturmanıza izin verir.

Dikkat çeken diğer Foxit Reader özellikleri, Twitter, Facebook, Evernote ve Microsoft SharePoint’i entegre eden bir araçla birlikte geldiğinden sosyal seçeneklerini içerir. Ayrıca, çeşitli ortak çalışma araçları, sürüm kontrolü ve birkaç kullanıcı tarafından kullanılabilen bir not sistemi ile birlikte gelir.