admin - "3 Kasım 2023" - "Dönüştürücüler, Video"

FormatFactory Full İndir


Bir dosyanın biçimini değiştirmeniz mi gerekiyor? O zaman FormatFactory’i deneyin. Bu pratik araç, her türlü formatı dönüştürmenize olanak tanır: video, ses ve görüntü.

FormatFactory grafik arayüzü, tümü açık kaynaklı olan üç dönüştürme aracı içerir: FFmpeg, Mencoder ve CxImage. Bu nedenle, FormatFactory her türlü formatı kapsar. Bu nedenle, örneğin bir MP4 videosunu AVI olarak değiştirmeniz gerekirse, bunu kolayca ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Araç çok verimlidir ve birçok dosya türünü değiştirmenize olanak tanır.

Herhangi bir videoyu MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV veya SWF formatlarına dönüştürebilirsiniz. Ses MP3, WMA, MMF, AMR, OGG, M4A veya WAV’a dönüştürülebilir. Ve son olarak, görüntüler JPG, BMP, PNG, TIF veya ICO’ya dönüştürülebilir. Sonuç olarak, FormatFactory tüm büyük ve en popüler biçimleri kapsar.

Ancak tüm FormatFactory’nin teklifleri bu kadar değil. Bu araç ayrıca PDF’yi TXT ve Office dosyalarına dönüştürme özelliğine sahiptir. Başka bir işlev, CD’leri ve DVD’leri sabit sürücünüze kopyalamak ve ayrıca disk görüntüleri oluşturmaktır.

FormatFactory, dosya formatlarını kolayca değiştirmek isteyenler için mükemmel, çok kapsamlı bir araçtır. Programı buradan indirin.