admin - "3 Kasım 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

Flycast Full İndir


Flycast hem SEGA Dreamcast hem de Naomi ve Atomiswave panoları için bir emülatördür, 2020 ‘de ne yazık ki aktifliği sona eren efsanevi Reicast’tan (başka bir klasik Dreamcast emülatör) türetilmiştir. Bununla birlikte, bu uygulama hem kapsamlı SEGA kataloğu ile uyumluluğu hem de emülatörün performansını ve stabilitesini iyileştiren güncellemeleri aşağı yukarı düzenli olarak alır.

Flycast’in uyumluluk listesi, neredeyse tüm SEGA Dreamcast ve Naomi sürümlerini kapsayacak şekilde büyüktür ve bunlar arasında video oyun tarihinin en ünlü destanlarından bazılarının en iyi temsilcilerinden bazıları vardır. Kolayca açabileceğiniz formatlar arasında CHD, CDI, GDI ve CUE yanı sıra sıkıştırılmış ZIP, 7Z ve DAT dosyaları bulunur. Emülatör tarafından desteklenmeyen oyunlar arasında SEGA NAOMI 2, Hikaru ve SEGA System SP kartlarının hepsinin olduğunu unutmamak önemlidir.

BIOS konusunda her zamanki gibi, evinizdeki herhangi bir konsoldan veya panodan kendi yedeklemenizi oluşturmak idealdir ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, İnternet’te birçok öğretici ve dosya bulabilirsiniz. BIOS’a sahip olduğunuzda, onu emülatörle aynı dizine koymanız gerekir ve birkaç saniye içinde sabit diskinizdeki herhangi bir ROM’u çalabilirsiniz.

Flycast, birçokları için tarihteki en iyi konsollardan biri olan kataloğun büyük çoğunluğunun keyfini çıkarmanızı sağlayan mükemmel bir Dreamcast emülatörüdür. Bu, sahip olması gereken tüm sevgiyi almadan erken ölen bir konsol; şimdi bu emülatör sayesinde PC’inizde bir kez daha sevgi alabilen bir konsol.