admin - "14 Haziran 2023" - "Katılımsız Full Programlar"

File Manager v1.7.6 apk Android – Dosya Yöneticisi Full İndir


File Manager v1.7.6 apk Android - Dosya Yöneticisi
File Manager v1.7.6 apk Android – Dosya Yöneticisi
Program Hakkında Bilgiler
Adı: File Manager v1.7.6 apk Android ” Gelişmiş Dosya Yöneticisi”
Tür: Android Mobil Cihazlar için Gelişmiş Dosya Yönetici Programı
Gereken Android sürümü: Android™ 2.3+
Güncelleme Tarihi: Güncel
Boyut: 3.37 MB – Userscloud
bilgi

*** File Manager v1.7.6 Açıklamaları & Özellikleri ***
Dosya Yöneticisi ile tüm dosyalarınızı verimli bir şekilde yönetir. MicroSD kartta isterse bulutta depolama hesaplarınızda depolanmış olsun tüm dosyalarınızı ve klasörlerinizi kontrol etmenize izin verir. Bir çok kişinin dosya yöneticilerinde aradığı özelliklerden biridir.
Bu dosya yöneticisi sayesinde tüm dosyalarınızı ve arşivlerinizi kolaylıkla; kopyalayabilir, taşıyabilir, yeniden adlandırabilir, silebilir, bulabilir, paylaşabilir, keşfedebilir, sıkıştırabilir ve başka yöntemlerle düzenleyebilirsiniz. Kısacası yapamayacağı neredeyse yok denecek kadar azdır.

# Bulutlar depolama alanları ile daha fazla depolama seçeneği: Dropbox ve Google Drive gibi birden fazla bulutta depolama hesabının tümünü tek bir uygulama ile destekler. Ayrıca microSD kart ve USB OTG sürücü (tabi bu özelliği cihazınız destekliyorsa) gibi harici depolama alanlarınıza da erişebilirsiniz.

# Dosyaları ve tüm dökümanlarınızı sıkıştırarak disk alanından tasarruf edin: Depolama alanınızda yer açmak için dosyaları Zip, RAR, Tar, Tar.gz, Tgz, Tar.bz2 ve Tbz arşiv formatlarında sıkıştırın ve arşivden çıkarın.

# Uygulama yöneticisi fonksiyonları: Yüklü olan Android uygulamalarınızı ,oyunlarınızı, temalarınızı, hareketli dovar kağıtlarınızı ve daha farklı uygulamalarınızı kontrol edin ve yedekleyin, arkadaşlarınızla paylaşın ya da eski yazılımlarınızı kaldırarak bellekte yer açın.

# Akıllı dosya gezgininizi fonksiyonu: Cihazınızın dahili depolama alanında, microSD kartta “yani hafıza kartınızda” veya bulutta depolama hesaplarında saklanan dosyaları arayın, açın, yeniden adlandırın, taşıyın, silin veya paylaşın. Animasyonlu GIF’ler de dahil olmak üzere resimlerinizi hızlıca taramak için muhteşem dahili resim galerisini kullanın.

# Dil seçeneği: Bu gelişmiş dosya yöneticisi tam 29 dili destekler, bunlar; İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Flemenkçe, Japonca, Korece, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Endonezyaca, Rusça, Lehçe, Portekizce, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca, Arapça, Norveççe.


*** Kurulum Notları ***
# Aşağıdaki ” İNDİR ” kısmından dosyayı indiriniz.
# İndirmiş olduğunuz dosya cihazlarınızda * Cihaz Hafızasında / Download yada İndirilenler klasörüne indirilmiş olacak.
# İndirmiş olduğunuz dosya ” Güvenlik ve hızlı indirme açısından ” sıkıştırılmış ! yani Winrar / Winzip uygulamaları ile paketlenmiş olacak.
# .rar uzantılı dosyayı ” Winrar Pro TIKLA İNDİR Uygulamasını indirerek açabilir yada X-Plore TIKLA İNDİR Dosya yöneticisini kullanarak kuruluma başlamak içi dosya içerisindeki .apk uzantılı uygulamaya erişebilirsiniz.
# Android cihazlarınızda “Bilinmeyen Kaynaklar” bölümü işaretli olmalıdır. Bunu ayarlamak için, Menü / Ayarlar / Genel / Güvenlik / Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.
# Herşey tamamlandıktan sonra kuruluma geçebilirsiniz.
# Kurulumda .rar /.zip dosyası içerisinde .apk uzantılı dosya var. Buna tıklayınız ve kurulumun sürdürülmesine ileri / tamam diyerek devam ediniz.
#Kurulum bittik ten sonra uygulamamız menüde son da görülecektir…