admin - "16 Kasım 2023" - "Genel, Masaüstü"

Fences Full İndir


Fences sizi şaşırtacak çok iyi programlardan biridir çünkü çok iyidir ve oldukça kullanışlıdır.

Eğer masaüstünüz karmakarışıksa, Fences tam da ihtiyacınız olan programdır. Masaüstünüzü daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde düzenlemenize olanak sağlar. Fences’i kullanarak ikonlardan oluşan bir grubu sadece seçerek oluşturabilir ve masaüstünde onlar için bir bölüm ayırabilirsiniz.

Sadece masaüstünüzü düzenlediği için iyi demiyoruz, ayrıca görüntüsü de iyidir çünkü masaüstünüz düzenli olduğunda ayarladığınız duvar kağıdını daha net görebilirsiniz.

Fences’in kullanımı oldukça kolaydır; tek yapmanız gereken ikonları seçmek, onları bir gruba eklemek ve masaüstünde bir yeri onlara ayırmaktır ardından onları sadece görüntülemek istediğinizde görebilirsiniz çünkü dilediğiniz zaman ikonların olduğu bu bölgeyi saklayabilirsiniz. Klasörler, kısayollar, dosyalar, favori programlar, resimler, vb. gruplar oluşturun.

Farenizin sağ tarafına tıklayıp bir kare çizerek çitler oluşturun, dilediğiniz ikonları bu karenin içine ekleyin, çitin boyutunu değiştirin ve masaüstünüzde dilediğiniz yere koyun.

Fences şaşırtıcıdır ve muhakkak denemenizi tavsiye ederiz ve unutmayın kişisel kullanım için tamamen ücretsizdir bu sayede para harcamadan tadını çıkarabilirsiniz.