admin - "12 Ağustos 2023" - "Görüntüleme, Performans, Yardımcı uygulamalar"

FanControl Full İndir


FanControl, PC’nizin tüm hayranlarının hızını ve performansını kontrol etmenizi sağlayan bir programdır. Bununla, aslında, onlar üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Bilgisayarınızın daha fazla soğutmaya ihtiyacı olup olmadığını, bir fanın arızalanıp arızalanmadığını veya tersine her şeyin düzgün çalışıp çalışmadığını hızlı bir şekilde belirlemek için her bir fanın performansını ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz.

FanControl uygulamasının yaptığı ilk şey, her fanı tanımak ve düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmektir. Bu işlem sadece iki veya üç dakika sürer ve programı ilk çalıştırdığınızda yapmanız gereken tek şey budur. Bu programın kurulum gerektirmediğini ve ayrıca birkaç profili kaydetmenize izin verdiğini unutmamak önemlidir.

Bilgisayarınıza bağlı olarak, program fanları tanıdıktan sonra otomatik olarak etiketlemeyebilir, bu nedenle fanları manuel olarak etiketlemeniz gerekir. Bu sayede fanların nerede olduğunu kolayca görebilirsiniz. Yapması kolay. Tek yapmanız gereken bilgisayarınıza bir göz atmak.

FanControl, makul bir sıcaklığı korumasına yardımcı olmak için bilgisayar fanlarınızın hızını kontrol etmek için iyi bir programdır. Kurulum gerektirmez ve yalnızca beş megabayt yer kaplar, bu da onu Windows 10 veya 11 yüklü tüm PC’ler için ideal hale getirir.