admin - "5 Aralık 2014" - "Full Program indir"

Facebook Şifre Kırma Programı


Facebook Şifre Kırma Programı

Facebook Şifre Kırma Programı

Facebook şifre kırma konumuza hoş geldiniz. Tanıtımını yapacağımız facebook şifre kırma programı sayesinde unuttuğunuz şifreleri veya hackerlar tarafında çalınan facebook hesaplarınızı sadece bir kaç tıklamayla tekrar geri alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen konumuzu sonuna kadar okuyun. eşya depolama

Kurulum gerektirmeden kullanabileceğiniz facebook şifre kırma programını sitemiz üzerinden bilgisayarınıza indirdikten sonra kullanmakta olduğunuz e-posta adresi, telefon numarasını veya profil adresini yazılımın ana sayfasında bulunan ID kısmına yazdıktan sonra şifre kır butonuna tıklayarak ortalama 60 ile 120 saniye arasında kullanımda olan facebook şifresini öğrenebilirsiniz. %100 facebook şifre kırma işlemi yapabilen bu program kullanımda olan şifreyi size verdiği için herhangi bir şifre değiştirme işlemi yapmamaktadır.

Alternatif Facebook Şifre Kırma Programları

Google aramalarında kullanıcılar genelde facebook şifre kırma, facebook şifre kırıcı, facebook şifre kırma programı, face şifre çalma ve facebook şifre bulma gibi benzer kelime aramaları yaparak ilgili sitelerden virüs yada trojan gibi zararlı uygulama içeren dosyalar indirmektedir. Bu tarz yazılımlar bilgisayarınız üzerinde yaptığınız her türlü çalışmaları ve kullanmakta olduğunuz şifreleri ilgili program sahiplerine göndermektedir. Yayınını yaptığımız programın içerisinde hiç bir şekilde zararlı yazılım mevcut değildir. Bilgisayarınıza indirdikten sonra virüs tarama işlemi yapabilirsiniz.

Programsız Facebook Şifre Kırma

Yorumlarda sıklıkla bahsedilen programsız facebook şifre kırma olayı şifre sıfırlama ve güvenlik sorularını cevaplamayla yapılmaktadır. Size ait olduğunu düşündüğünüz veya erişim yapamadığınız facebook hesaplarınıza şifremi unuttum butonuna tıklayarak güncel telefon numaranız, e-posta adresiniz veya güvenlik sorularını cevaplama yöntemiyle yapabilirsiniz.

Konumuz buraya kadardır. Aşağıdaki indirme linkleri üzerinden facebook şifre kırma 2017 sürümü içeren güncel programı indirerek facebook şifre kırma işlemlerine başlayabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 999 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz