admin - "21 Eylül 2023" - "Dönüştürme, Ses"

EZ CD Audio Converter Full İndir


EZ CD Audio Converter, süreçte mümkün olan en yüksek kaliteyi korurken hemen hemen her ses dosyasını dönüştürmenize olanak tanıyan bir yazılımdır. Bu program, çok basit bir stiliyle klasik bir arayüze sahiptir, böylece saniyeler içinde alışabilirsiniz.

Dönüştürebileceğiniz biçimlerin listesi şunları içerir: AAC-LC, AAC, AC-3, AIFF, AU/SND, Apple Lossless, Atmos, CAF, CD-DA, DFF, DSD, DSF, DTS, DXD, FLAC, HE-AAC (v2), MP1, MP2, MP3, Monkey’s Audio, Musepack, Opus, PCM, Real Audio, Shorten, Speex, SACD ISO, TAK, True Audio, TrueHD, Vorbis, WAV, WavPack, Wave64, Windows Media Audio ve xHE-AAC.

Öte yandan, dönüştürebileceğiniz biçimlerin listesi biraz daha az kapsamlı olsa da şunları içerir: AAC-LC, AAC, ALAC, AC-3, AIFF, AU/SND, Apple Lossless, CD-DA, DFF, DSD , DSF, DXD, FLAC, HE-AAC (v2), MP3, Monkey’s Audio, Musepack, Real Audio, RIFF, Vorbis, WAV, WavPack, Wave64, Windows Media Audio ve xHE-AAC. Aynı şekilde dosyaları dönüştürürken aşağıdaki örnekleme hızları arasından seçim yapabilirsiniz: 8 kHz – 384 kHz, DSD64 (2,8224 MHz), DSD128 (5,6448 MHz) ve DSD256 (11,2896 MHz).

Bir ses dosyasını dönüştürmenin en önemli yönlerinden biri meta verilerini korumaktır. Dolayısıyla EZ CD Audio Converter, dönüştürdüğünüz şarkılar için tüm meta verileri olduğu gibi tutar. Bunu yapmak için uygulama GD3, Gracenote, MusicBrainz, Discogs, Freedb ve Amazon’dan bilgi alır.

EZ CD Audio Converter, yerel olarak depoladığınız tüm müzikleri istediğiniz biçime dönüştürebileceğiniz mükemmel bir ses dönüştürme aracıdır. Hepsinden iyisi, meta veriler korunacak ve ortaya çıkan dosya mümkün olan en yüksek ses kalitesine sahip olacaktır.