admin - "18 Eylül 2023" - "Sistem, Yardımcı uygulamalar, Yedek"

EaseUS Todo Backup Free Full İndir


EaseUS Todo Backup Free, klasörleri, tüm depolama birimlerini veya bilgisayarınızda yüklü işletim sistemini yedeklemek için en iyi uygulamalardan biridir. Bu araç sayesinde, bir klasörün yanlışlıkla silinmesi veya bir sabit sürücü veya SSD’nin uyarı vermeden çalışmayı durdurması durumunda bilgi kaybını önleyebilirsiniz. Bu ücretsiz sürüm, herhangi bir depolama biriminin sınırsız yedek kopyalarını oluşturmanıza olanak tanır, ancak belirli dosya veya öğeleri hariç tutmak istiyorsanız, Ana sürüme ihtiyacınız olacaktır.

Programın arayüzü çok sezgiseldir, tüm özellikleri çeşitli sekmelere ayrılmıştır, böylece her birine tek bir tıklama ile erişebilirsiniz. Örneğin, ilk sekmeden yedekler oluşturabilir ve bunları kurtarabilir, ayrıca sabit sürücüleri klonlayabilir ve hatta verileri yok edip bir önyükleme diski takabilirsiniz.

Geri kalan sekmeler, kayıtları ve program güncellemelerini yönetmenize izin verir. İlki size tam olarak hangi öğeleri koruduğunuzu görme yeteneği verirken, ikincisi yazılımı güncel tutmanıza yardımcı olur.

EaseUS Todo Backup Free, sabit disklerinin içeriğini yedeklemek isteyen kullanıcılar için çok ilgi çekici bir araçtır. Bununla birlikte, en önemli dosyalarınız her zaman güvenli bir yerde saklanır.