admin - "16 Eylül 2023" - "Sistem, Yardımcı uygulamalar, Yedek"

EaseUS Todo Backup Enterprise Workstation Full İndir


EaseUS Todo Backup Enterprise Workstation eğer bilgisayarınızın başına bir şey gelirse en önemli dokümanlarınızı kurtarabilesiniz diye bütün dosyalarınızın yedekleme kopyalarını kolayca oluşturmanızı sağlayan bir yazılım programıdır.

Program, hepsine tek tıklamayla erişebilmeniz için bütün özellikleri farklı sekmelere ayrılan temiz bir ara yüze sahiptir. Başlat, ‘yedeklemeler’, kurtar, kopyala, araçlar… Hepsi elinizin altındadır.

Örneğin ilk sekmeyi yedekleme kopyaları oluşturmak ve kurtarmak için kullanabilirsiniz hatta bir sabit diski bile kopyalayabilirsiniz. Bu işlem göründüğünden çok daha kolaydır ve sadece üç adımda başka hiçbir şey hakkında endişe duymadan programın birkaç dakika içinde kopyalamaya başlamasını sağlayabilirsiniz.

Diğer kalan sekmeler kaydı ve program güncellemelerini yönetmenizi sağlar. İlki size tam olarak hangi elementleri koruduğunuzu görme imkanı verir, ikincisi ise yazılımınızı güncel tutmanızı sağlar.

EaseUS Todo Backup Enterprise Workstation, önemli dokümanları ya da dosyaları hiçbir zaman kaybetmeyeceğine emin olmak isteyen bireysel kullanıcıların ihtiyacı olan her şeye sahip olan çok kullanışlı bir uygulamadır.