admin - "24 Temmuz 2023" - "Katılımsız Full Programlar"

EaseUS Data Recovery Wizard Technician 16.2.0.0 Build 20230719 | Katılımsız Full İndir


EaseUS Data Recovery Wizard Technician 16.2.0.0 Build 20230719 | Katılımsız

bilgi

EaseUS Data Recovery Wizard, tamamen güvenli ve efektif bir hard disk veri kurtarma yazılımıdır. Özel bir veri kurtarma çözümü getiren yaızlım, tüm veri kaybetme senaryolarında işe yarıyor. Hard diskinizden sınırsız çeşitteki dosyalarını kurtarmanızı sağlayan program oldukça yararlı. Hard diskinizin belirli bir bölümünden, usb cihazınızdan, hafıza kartınızdan, dijital kameranızdan, müzik oynatıcınızdan veya diğer tüm depolama cihazlarından kaybolan veya yanlışlıkla silinen verilerinizi EaseUS Data Recovery ile kurtarmak mümkün.

Yanlışlıkla silme, format atma, verilerin belirli bir parçasını kaybetme, verilerinize ulaşamama veya virüs saldırıları gibi durumlarda verilerinize tekrar sağlıklı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan program ile kimi zaman hayati önem taşıyan dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Program 3 farklı modda çalışmaktadır. Bunlar, silinmiş dosya kurtarımı, tam dosya kurtarmı ve belirli bir bölüm kurtarımıdır. Programı kullanmak için yapmanız gereken 3 işlem mevcuttur. İlk olarak kurtarma modunu seçerek daha sonra tarama işlemini başlatmalısınız. Tarama işlemi tamamlandığında kurtarmak istediğiniz dosyaların önizlemesini görebilir ve kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin için önem taşıyan resim, belge, video, müzik, e-posta, arşivler ve daha fazlasını kaybolduğunda yada teknik bir nedenden ötürü ulaşamadığınızda kurtarmanızı sağlayan programın full sürümünü indirerek ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Boyut: 67.1 MB
Dil: İngilizce
Kullanim: Full Sürüm
MD5: 2FAFF21B67D1D346DDBA8C818663AEAE
Platform: Windows 7 ve Üstü
[x86 & x64]

.: Kurulum Notlari :.

# Kurulum Öncesi Net Bağlantısı Kopar, Kurulum Sonrası Net Bağlantısı Geri Gelir.
# Kurulum Yaparken Fare ve Klavye Ellemeyin. Tüm Adımları Sağlıklı Yapması İçin Önemlidir.
(Ekrana Yazılar Çıkarsa Korkmayın.)
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…