admin - "11 Ağustos 2023" - "Oyunlar, Yardımcı uygulamalar"

EA App Full İndir


EA App, EA’nın tüm oyunlarınızı ve mağazanızı elinizin altında tutmanızı istediği platformdur. Kütüphanenize göz atmanın mümkün olduğu önceki uygulama olan Origin’in yerini alır. Fakat ne gibi yeni özellikler getiriyor?

EA App, içerik aramasını basitleştirmeyi amaçlayan çok daha sezgisel bir platform. Örneğin, Ana Sayfa sekmesinde, en son oyun güncellemesi, teklifler veya yeni sürümler gibi en alakalı bilgileri bulacaksınız. Tarayıcı sekmesinde, EA Appsize kataloğunu gösterir. Burada, çeşitli başlıklara göz atabileceksiniz. Ayrıca oyunun indirimde olup olmadığını ve EA Play abonelik hizmetinde bulunup bulunmadığını da görsel olarak gösterir. Aramak istediğiniz türleri ve mevcut oldukları dili seçebilirsiniz. Fakat, EA App uygulamasının sahip olmadığı özellik, Origin’de yapılabilen sekme menüsünde destanlarla arama yapabilme özelliği. Örneğin, The Sims eklentilerine ve genişletmelerine göz atmak istiyorsanız, oyunun kendi sayfasına gitmeniz gerekir. Bununla birlikte, Origin’de olduğu gibi içerik kombinasyonları satın alma olasılığına sahip.

Bunun yanı sıra, EA Appiyi bir platform, daha düzgün ve sezgisel. Koleksiyon sekmesinde, artık hangi oyunların yüklü olup olmadığını daha iyi görebilirsiniz. Ayrıca, profilinizi platformdan daha rahat bir şekilde değiştirmenize ve ayrıca arkadaş listenizi ve hesabınıza bağlı uygulamaları değiştirmenize olanak tanır. Ancak, belirli değişiklikler için tarayıcıya gitmeniz gerekecek.

Kısacası, EA Appbir oyun portalının veya mağazasının tüm gerekli özelliklerini size sunar ve ihtiyacınız olan her şeyi size sağladığı için aradığınızı bulmak için farklı menülerde gezinirken size mümkün olduğunca zaman kazandırır. Bu programı şimdi indirin ve EA oyunlarınıza kolayca erişin.