admin - "16 Eylül 2023" - "Oyunlar, Yardımcı uygulamalar"

DxWnd Full İndir


DxWnd, önceden yapılandırılmış belirli görevlerin davranışını engelleyen ve değiştiren bir programdır, böylece tam ekran yerine daha küçük bir pencerede çalışırlar ve davranışlarını değiştirmeden kalırlar. Yani normalde sadece tam ekranda oynayabileceğiniz oyunları daha küçük bir pencerede oynamanıza izin verecek bir programdır.

DxWnd’nin ana faydası, esas olarak Windows 95 ve 98 için geliştirilmiş video oyunlarıyla uğraşırken ortaya çıkar. Genel bir kural olarak, bunlar, modern bir PC’nin gücünün %5’ini bile kullanmasalar bile, bilgisayarın tüm kaynaklarını ve aygıtlarını tekellerine alma eğilimindedir. Bu çağdan kalma oyunları oynamaya çalışırsanız, oynarken diğer görevleri yapamadığınızı ve bazen ekranı küçültemediğinizi fark edeceksiniz.

DxWnd’yi kullanarak, bu eski oyunları (veya programları) yukarıda belirtilen rahatsızlıklara maruz kalmadan doğrudan bir pencerede çalıştırabileceksiniz. Desteklenen oyunların listesi kapsamlıdır ve genel olarak, denediğiniz hemen hemen tüm video oyunlarıyla düzgün çalışması gerekir, ancak hepsiyle mükemmel şekilde çalışması garanti edilmez. Öyle olsa bile, tüm harika klasikler mükemmel çalışır.

DxWnd, 90’ların ve 2000’lerin başlarındaki bazı harika oyunların tadını çıkarmaya devam etmek isteyen modern oyuncular için pratik olarak olmazsa olmaz bir programdır. Sizi birçok baş ağrısından kurtaracak hafif ve yapılandırması kolay bir programdır.