admin - "22 Ağustos 2023" - "Ses, Yardımcı uygulamalar"

DTS Sound Unbound Full İndir


DTS Sound Unbound, ev sineması için DTS:X’in kilidini ücretsiz açan ve ayrıca video oyunlarınızın sesini yükseltmek ve iyileştirmek için DTS Headphone:X’in ücretsiz deneme sürümüne erişmenizi sağlayan bir programdır. Bu program, teknolojisi 3D surround ses sunduğu için Windows cihazınızın ses kalitesini daha önce hiç olmadığı kadar iyileştirir. Bunu yapmak için DTS Sound Unbound, ister hoparlör ister kulaklık kullanıyor olun çok daha derin ve daha gerçekçi bir dinleme deneyimi için Windows’ta Microsoft Spatial Sound’u kullanır.

Bununla, evinizin rahatlığında sinema benzeri bir deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz. Öte yandan, rekabetçi bir şekilde video oyunları oynuyorsanız, nerede olduklarını her zaman duyabileceğiniz için DTS Sound Unbound, rakiplerinize karşı size avantaj sağlayan doğru, gerçekçi ve sürükleyici bir ses ortamı yaratır. Bunu yapmak için DTS Headphone:X, kulaklıklarınız için 500’den fazla özel profil içeren bir veritabanı içerir. Tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçip ardından maceraya dalmaktır. Microsoft’un uzamsal sesi, Borderlands 3, Call of Duty: Modern Warfare ve The Division 2 gibi çeşitli oyunlarla çalışır.

DTS Sound Unbound içinde yer alan diğer teknoloji olan DTS:X, sinema salonu deneyimini evinize getiriyor. Yalnızca ses kalitesini iyileştirdiği için değil, aynı zamanda DTS Sound Unbound size sürükleyici, 3 boyutlu ses verdiği için.

Tamamen yeni bir ses tabanlı deneyim için DTS Sound Unbound uygulamasını şimdi indirin.