admin - "11 Ekim 2023" - "Cep Telefonu Araçları, Kişisel"

Droid Transfer Full İndir


Droid Transfer, Android cihazınızın içeriğini hızlı bir şekilde kaydetmenizi sağlayan, Windows işletim sistemleri için bir yazılımdır.

Hiç Android cihazınızdaki dosyaları kaybettiniz mi? Akıllı telefonunuza kaydedilen içeriğin hiçbirini kurtaramayacağınızdan endişeleniyorsanız Droid Transfer uygulamasını denemelisiniz. Bu program ile cihazınızı PC’nize bağlayabilir ve sizin için en önemli olanı kaydedebilirsiniz: Mesajlar, SMS, MMS, fotoğraflar, videolar, kişiler ve çok daha fazlası.

Droid Transfer uygulamasını kullanarak PC’ni Android cihazına bağlamak için sadece bir USB kablosuna veya Wi-Fi bağlantısına ihtiyacınız var. Bu şekilde, sabit bir İnternet bağlantınız yoksa, dosyalarınızı kablo ile aktarabileceğinizden her zaman emin olabilirsiniz. Bunun dışında, Droid Transfer uygulamasını kullanabilmek için aynı uygulamaya Android cihazlarınızda da ihtiyacınız olacak.

Droid Transfer, önemli dosyalarını kaybetmekten kaçınmak isteyen herkes için çok yararlı bir programdır. Kullanımı kolay ve kullanışlı kullanıcı arabirimi, farklı dosyaları farklı biçimlerde kaydetmenize de olanak tanır. Örneğin, SMS’inizi PDF olarak kaydedebilirsiniz. Hatta doğrudan yazdırabilirsiniz.

Herhangi bir önemli akıllı telefon dosyasını kaybetmediğinizden emin olmak istiyorsanız Droid Transfer programını buradan indirin.