Bu yazı, admin tarafından "15 Eylül 2023" tarihinde yazıldı ve "Optimizasyon, Sistem, Yardımcı uygulamalar" kategorisinde paylaşılmıştır.

Driver Booster Full İndir


Driver Booster ses, görüntü, USB ve PC’nizdeki eskiyen, performansı olumsuz etkileyen veya sistem hatalarına neden olan sürücüleri güncellemek için tasarlanmış bir programdır.

Bu araç tarihi geçmiş sürücüleri arayıp tanımlamanızı ve otomatik olarak aradığınız güncellemeleri indirmenizi sağlar.

Bu uygulama aynı zamanda bilgisayarınızı donanım hatalarından, uyuşmazlıklardan ve sistem çökmelerinden korur. Kullanımının çok basit olması ve otomatik olarak çalışması sistem fonksiyonlarının düzgün olmasından emin olmanızı sağlayan mükemmel bir çözümdür.

Driver Booster’ı açtığınızda güncellenmesi gereken öğeleri bulmak için bilgisayarınızı tarar, tarihi geçmiş sürücüleri siler ve en son çıkan versiyonlarıyla değiştirir.

Bununla birlikte oyun tecrübenizi artırmak için sürücüleri optimize ederek performanslarını arttıran ‘Game Mode’ ayarı da göze batar.

Driver Booster PC’nizin kaynaklarını çok fazla kullanmayan böylelikle diğer görevlerin performansını engellemeyen hızlı ve güvenli bir araçtır.