admin - "18 Eylül 2023" - "Filmler, Video"

Disney+ Full İndir


Disney+, filmler, diziler ve hatta kısa filmler dahil olmak üzere kataloğunun büyük bir bölümünü izleyebileceğiniz resmi Disney yayın platformudur. Disney+’de Güzel ve Çirkin gibi klasik filmlerin yanı sıra tamamen özel içerikler de bulacaksınız. Örneğin, Ms. Marvel ve Star Wars: The Mandalorian gibi diziler.

Disney+, Netflix ve Amazon Prime Video gibi diğer akış platformlarına benzer şekilde çalışır. Kullanılabilir içerik konumunuza bağlıdır, ancak ses ve altyazılar için istediğiniz dili seçebilirsiniz. Ayrıca favoriler ekleyebilir, bir diziyi takip edebilir veya listenize ekleyebilirsiniz. Disney+ uygulamasında, en sevdiğiniz dizileri ve filmleri akış halinde izleyerek veya daha sonra çevrimdışı izlemek isterseniz indirerek izleyebilirsiniz.

Ailenizin diğer üyelerinden farklı zevkleriniz varsa üzülmeyin. Disney+, herkesin tercihlerini ayrı tutabilmesi için dört adede kadar profil oluşturmanıza olanak tanır. Örneğin, küçük çocuklarınız varsa, onlar için yaşa uygun içerik önerecek bir profil oluşturabilirsiniz.

Disney+, geniş kapsamlı bir kataloğa sahip yüksek kaliteli bir platformdur. Disney şu anda dünyanın en büyük şirketlerinden biri ve Marvel, Pixar ve Star Wars gibi birçok önemli lisansa sahiptir, bu nedenle bu platform tonlarca popüler franchise’a sınırsız erişim için mükemmel bir yoldur.