admin - "2 Ekim 2023" - "Bloke etme, Güvenlik, Yardımcı uygulamalar"

Deskman Network Full İndir


Bilgisayarınız için hızlı koruma isterseniz, Deskman Network farklı güvenlik seviyeleriyle tehlikeli içerikleri engellemenize yardım eder. Bir çok fonksiyonu sayesinde her zaman bilginizin ve gizliliğinizin güvende olduğuna emin olabilirsiniz.

Programın ana savunması uygulamaları engellemeye, üçüncü kişiler tarafından bilgisayar erişimini kısıtlamayacve işletim sisteminizin güvenliğini tehdit eden kötü amaçlı internet sitelerini filtrelemeye odaklanmıştır. Bu özellikler işleri kolaylaştırmak için dört sekmeye ayrılmıştır:

– Masaüstü: Bu sekme kazara silmeyi engellemek için masaüstünüzdeki ikonları saklamanıza, Başlat menüsünü devre dışı bırakmanıza, görev çubuğunu gizlemenize, sistem anahtarlarını, fonksiyon tuşlarını ve fare tuşunu devre dışı bırakmanıza izin verir.

– Sistem: Burada Kontrol Paneline erişimi kısıtlayabilir, USB sürücüsünü devre dışı bırakabilir, Windows Explorer’a erişimi engelleyebilir, görevleri yönetebilir ve belli sürücülere erişimi engelleyebilirsiniz; böylece, üçüncü kişilerden sisteminizin herhangi bir kısmına erişimi ortadan kaldırabilirsiniz.

-Uygulamalar: Bu sekmeye tüm klasörleri ve çalıştırmak istediğiniz işlemleri ekleyebilirsiniz. Bilgisayarınızı hangisinin daha düzgün bir şekilde çalıştıracağını bilmiyorsanız, Get Processes tuşuna basın ve o anda çalışan her şeyin bir listesi görüntülensin. Listeden bilgisayarınızda aktif olmasını istemediğiniz herhangi bir şeyi işaretleyebilirsiniz.

-Web: Bu son sekme sisteminize zarar verebilecek tüm kötü siteleri engellemenize yardım eder. Reklamları engellemek için ya da uygun olmayan içeriğe erişimden çocuklarınızı uzak tutmak için kullanın.

Tüm bu seçeneklerle istediğiniz gibi sisteminizi ayarlayabilir, ihtiyaçlarınıza uyan kutuları işaretleyip kaldırabilir ve sisteminizi koruyabilirsiniz.