admin - "10 Kasım 2023" - "Audio yayını, Ses"

Deezer Full İndir


Deezer, en sevdiğiniz gruplara ve şarkıcılara bilgisayarınızdan erişebileceğiniz bir müzik akışı hizmetidir. Windows için bu program, iyi bir ses kalitesinin yanı sıra onu müzik severler için olmazsa olmaz yapan birçok özellik sunar.

Spotify veya TIDAL gibi diğer platformlar gibi Deezer de size istediğiniz zaman dinleyebileceğiniz geniş bir müzik kataloğu sunar. Ücretsiz sürümünün ücretli aboneliğe göre sınırlamaları vardır, ancak bu, ses kalitesinin veya temel işlevlerin daha kötü olduğu anlamına gelmez. En sevdiğiniz şarkıları kişiselleştirilmiş çalma listelerine kaydedebilir ve en sevdiğiniz grupları takip edebilir, böylece yeni albümleri veya single’ları kaçırmazsınız. Ancak Deezer’in avantajları bunun da ötesine geçiyor.

Örneğin, Deezer, zevklerinize göre müzik öneren Akış adlı bir özelliğe sahiptir. Spotify gibi sadece bir Haftalık Keşif listesi değil, aynı zamanda daha önce dinlediğiniz ve favorileriniz olan şarkıları da içeriyor. Bu şekilde, bildiğiniz şarkılardan ve henüz keşfetmediğiniz şarkılardan oluşan bir çalma listesinin keyfini çıkaracaksınız.

Deezer’nin başka bir işlevi de SongCatcher olarak adlandırılır. Uygulama ile adını bilmediğiniz şarkıları söyleyerek, mırıldanarak veya sadece cihazınızı müziğin kaynağına yaklaştırarak tanımlayabileceksiniz. Shazam gibi çalışır, avantajı ise şarkıyı doğrudan Deezer içinde bularak doğrudan listelerinizden birine ekleyebilmenizdir.

Deezer ayrıca en sevdiğiniz şarkıların sözlerini okumanıza ve Spotify, TIDAL ve hatta Apple Music çalma listelerinizi hesabınıza aktarmanıza olanak tanır.

Müziği seviyorsanız ve en sevdiğiniz sanatçılara erişmeni sağlayan iyi bir Windows programı arıyorsanız buradan indirin Deezer.