admin - "10 Ekim 2023" - "Editörler, Fotoğraf & Dizayn"

DaVinci Resolve Full İndir


DaVinci Resolve, piyasada bulunan en kapsamlı video düzenleme araçlarından biridir. Program, bir zaman çizelgesinde kaydettiğiniz kliplerin bölümlerini kesip yapıştırmaktan çok daha fazlasını yapmanızı sağlar. Bu güçlü yazılımla görsel efektler ekleyebilir, rengi düzeltebilir ve sesle ilgili kısımları ayarlayabilirsiniz.

DaVinci Resolve’deki özellikler modüllere ayrılmıştır ve yapmak istediğiniz değişikliklere göre hangilerini kullanmak istediğinizi seçersiniz. Bu şekilde, arabirimi düzenleme işleminin herhangi bir bölümüne göre uyarlamak için her bölüme erişmeniz yeterlidir. Bu en son sürümde, iki zaman çizelgesiyle çalışmanıza olanak tanıyan yeni bir modülle yeni özellikler eklendi. Ayrıca, bu bölümde, gerçek zamanlı olarak bindirmeler oluşturmanıza, hızı değiştirmenize, kayıtları stabilize etmenize veya dinamik odaklanma kullanmanıza olanak tanıyan araçları kolayca bulabilirsiniz.

Şüphesiz, DaVinci Resolve hakkında gerçekten göze çarpan şey renk düzeltme seçenekleridir. Program, renk ve görsel-işitsel estetik ile ilgili etkileyici sayıda araç sunar, bu nedenle herhangi bir çekimin rengini değiştirmekle ilgili herhangi bir sorununuz olmaz. Aslında, genel üretiminize tutarlı ve özel bir görünüm vermek için her zaman kendi ‘ön ayarlarınızı’ kaydetme olanağına sahipsiniz. Hepsinden önemlisi, program çok sayıda formatla da uyumludur, böylece nihai sonuçları kolayca dışa aktarabilirsiniz. Bununla birlikte, işlemin ne kadar hızlı veya yavaş sürdüğü kendi PC’nizin performansına bağlı olacaktır.

DaVinci Resolve videolarınızı düzenlemek için profesyonel bir çözüm sunar. Bu mükemmel programla, şaşırtıcı sonuçlar sunmak için çok sayıda araç parmaklarınızın ucunda olacak.