admin - "31 Ağustos 2023" - "CD/DVD, Yardımcı uygulamalar"

Daemon Tools Lite Full İndir


Daemon Tools Lite, bilgisayarınızda neredeyse hiç yer kaplamayan aynı özellikleri sunan Daemon Tools’un lite sürümüdür. Bu programla, ISO diskler oluşturabilir, VHD’ler bağlayabilir, hatta özel diskler ve sürücüler oluşturmak için disk görüntülerini düzenleyebilirsiniz.

Bu sürüm, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve tüm özelliklerini tek bir panelde görüntüler, böylece aradığınız görevi sadece birkaç tıklamayla kolayca bulabilirsiniz. Daemon Tools Lite tarafından sunulan tüm araçlar bölümler halinde düzenlenmiştir: Katalog, sürücüler, ayarlar, görüntü düzenleyici, yazma, VHD ve USB.

Katalog bölümü, kendi disk görüntüleri koleksiyonunuzu oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri içerir. Bu bölümden, ekranın sağ tarafındaki düğmeye dokunarak istediğiniz kadar ISO görüntüsü de ekleyebilirsiniz. Bu araç, kataloğunuzu yönetmenizi ve disk görüntülerinizi düzenlemenizi veya silmenizi kolaylaştırır. Daha gelişmiş özellikler için, VHD’lerin montaj parametrelerini ayarlayabileceğiniz ve sanal sürücüler ekleyebileceğiniz sürücüler bölümünü açmanız yeterlidir.

Daemon Tools Lite orijinal sürümün tüm özelliklerine sahiptir, yani bağlama parametrelerini ayarlayabilir, yazılımı güncelleyebilir, entegrasyonu yönetebilir ve her disk görüntüsü türü için klasörleri değiştirebilirsiniz. Hepsinden önemlisi, yerel ağ ayarınızı değiştirebilir ve mobil cihazlarla dosya paylaşabilirsiniz.

Bu programın görüntü düzenleyicisi ile CD’lerin ses dosyalarını da kopyalayabilir, daha sonra diğer dosya türlerine dönüştürebilir, düzenleyebilir ve yeni parçalar olarak kaydedebilirsiniz.

Şüphesiz Daemon Tools Lite, ISO görüntüleri ile çalışmayı çok daha kolay hale getiren birçok özelliğe sahiptir. Bir göz atın ve sadece 1 MB alan kaplarken sunduğu tüm özellikleri keşfedin.