Bu yazı, admin tarafından "27 Kasım 2023" tarihinde yazıldı ve "DVD, Video" kategorisinde paylaşılmıştır.

Cyberlink PowerDVD Full İndir


Cyberlink PowerDVD, her yeni sürümüyle daha da iyi olmaya devam ediyor ve artık sadece fiziksel DVD’leri oynatmak için değil, neredeyse tüm multimedya dosyalarını düzenlemek ve oynatmak için de mevcut olan en iyi programlardan biri.

PowerDVD, en popüler formattan en çok belirsiz ve uzman olan formata kadar her türlü formatta medyayı oynatabilir ve görüntüleyebilir, böylece tek bir programdan tüm medya kitaplığınızın, video dosyalarının, filmlerin ve televizyon dizilerinin, ses dosyalarının ve resimlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kapak görüntüsünü indirme, film ya da televizyon dizilerinin yorumlarına erişme seçeneği ile birlikte programın kütüphanesinden fiziksel DVD’leri veya Blu-ray disklerini oynatın, program medyayı oynatırken tam ortasında kapanırsa, oynatmayı istediğiniz yerden devam ettirin. Medya kütüphanesine içerik yükleyin, etkili bir şekilde organize edilecektir. Örneğin, medyayı kronolojik sırayla görüntüleyebilir veya müziğinizi sanatçı, albüm veya şarkıya göre düzenleyebilirsiniz.

Hepsinin de üstünde, PowerDVD hemen hemen olası tüm oynatma seçeneklerini içerir. İşaretleyiciler ekleyin, birincil ve ikincil alt yazılarla filmleri oynatın, karaoke modunda medya oynatın, 2D formatlarını 3D’ye dönüştürün, ekran yakalama işlevini kullanın, medyayı karıştırın ve tam ekranda oynatın. Ayrıca, oynatıcıyı her zaman diğer uygulamaların veya programların üzerine yerleştirme ve her dosyanın teknik bilgilerini (format, ses kanalları, süre vb.) gösterme seçeneği de mevcuttur.

Yeni Cyberlink PowerDVD 18, akış platformlarıyla uyumluluğunu geliştirdi ve artık Youtube veya Vimeo’dan 4K HDR veya 360˚ videoları oynatabilmektedir. Medya oynatıcısının kullanım kolaylığı sayesinde, videoları mini görünümde doğrudan Youtube’dan izleyebilir veya çevrimdışı görüntülemek için indirebilirsiniz.

PowerDVD, en son teknoloji iyileştirmeleriyle, VR içeriğiyle uyumlu olmanın yanı sıra, Ultra HD Blu-Ray, HEV / H.265 ve HDR10 gibi son çıkan yüksek kaliteli formatlarla da tamamen günceldir. Ve şimdi 21: 9 geniş ekran monitörlerde 2,31: 1 çözünürlüğün keyfini çıkarabilirsiniz.

Cyberlink PowerDVD 18, bilgisayarınız veya televizyonunuzda en son Ultra HD 4k ve HDR TV’ler için mükemmel şekilde iyileştirilmiş görsel-işitsel içeriğin keyfini çıkarmanız için ideal bir programdır. Son teknoloji yazılımı ile video, fotoğraf, müzik izleyin ve evinizde farklı ekranlarda 360˚ VR içeriğinin tadını çıkarın. Cyberlink PowerDVD 18 ile en sevdiğiniz ortamların sorunsuz ve kablosuz oynatımının keyfini çıkarın.