admin - "17 Kasım 2023" - "Aksiyon, Oyunlar"

Crossout Full İndir


Crossout, çölleri ve diğer bilinmeyen manzaraları keşfetmek için kullanabileceğiniz arazi araçlarıyla dolu kıyamet sonrası bir dünyada yaşadığınız MMOG türünde bir aksiyon video oyunudur.

Crossout’un dünyasında, paslı kapılar veya elektrikli testereler gibi geçmişe ait nesnelerden savaş uçakları veya otomatik toplar gibi dahiyane son teknoloji icatlara kadar aracınızı özelleştirmek için sayısız parça bulacaksınız. Her öğe SUV’nizi benzersiz kılmakla kalmaz, aynı zamanda aracınızı oyun tarzınıza göre uyarlamanıza da olanak tanır.

Aracınızı yeni parçalarla özelleştirmek için ana menüden o bölümü seçmeniz yeterli. Arabanın her parçası, beğeninize göre benzersiz bir kompozisyon oluşturmak için değiştirilerek veya hareket ettirilerek değiştirilebilir. Bu süreç Crossout için oldukça önemlidir çünkü oynadığınızda aracınızın bileşimine bağlı olarak farklı sonuçlar alırsınız. Çevrim içi oyuncular arasındaki savaşlar, Crossout tarafından sunulan, çorak araziler, terk edilmiş fabrikalar, yıkılmış şehirler ve kuru nehir yataklarını içeren farklı stratejik haritalarda gerçekleşir. Her savaşın amacı her zaman aynıdır: kaynakları aramak ve Crossout dünyasına hükmetmek.

Crossout içindeki kontroller, araç sürmeye odaklanan bir aksiyon oyunu için klasiktir. WASD tuşlarıyla SUV’nizin yönünü, farenizle kamerayı ve sol tıklayarak silahlarınızı kontrol edin.