admin - "17 Ağustos 2023" - "Oyunlar, Simulasyon"

Craftsman: Building Craft (GameLoop) Full İndir


Tencent stüdyosunun GameLoop aracı, PC’de Android oyunlarını çalıştırmanızı sağlar. Bu yükleyici, Craftsman: Building Craft (GameLoop) oyunu ile birlikte kendi emülatörünü de indirerek, kontrol sistemini fare ve klavyeye uyarlayarak Windows’ta oynamanızı sağlar. Araç, kendi kendine oynamak için ihtiyacınız olan her şeyi otomatik olarak yüklediğinden, herhangi bir özel bilgiye ihtiyaç duymazsınız.

Craftsman: Building Craft (GameLoop)’ta Minecraft gibi iyi bilinen oyunlara benzer geniş bir voksel estetiği evreni bulacaksınız. Bu başlıkta amacınız, sonsuz sayıda yapı ve ortam oluşturmak için blokları düşürmekten başka bir şey değildir. Aynı şekilde, ihtiyaç duyduğunuz her an yüzeye yerleştirilmiş olan elementlerden herhangi birini yok edebilirsiniz.

Craftsman: Building Craft (GameLoop)’da bu adada dolaşmak çok kolaydır. PC’nizin klavyesi ve faresi ile kendi evreninizi oluşturmak için her ortama bloklar yerleştirirsiniz. Ek olarak, yavaş yavaş, bu alanı genişletirken yaratıcılığınızı artırmanıza izin verecek yeni kaynakların kilidini açarsınız.

Craftsman: Building Craft (GameLoop) dilediğiniz şekilde bir dünya oluşturmak için bir araya getirebileceğiniz çok sayıda farklı bloğa sahiptir. Bu adada dolaşırken, klasik Minecraft’tan ilham alan bu oyunun keyfine varırken eğlenirsiniz.