admin - "15 Ocak 2024" - "Oyunlar, Strateji"

Command and Conquer: Tiberian Sun Full İndir


Command and Conquer: Tiberian Sun, orijinal Command and Conquer’deki hikayeyi sürdüren ve oyuncuyu üç grup arasındaki bir çatışmanın ortasında bırakarak gerçek zamanlı bir strateji oyunudur: Global Defense Initiative (GDI), the Brotherhood of Nod ( Nod) ve Forgotten (oyunda oynatılamaz).

Oyunun ana mekaniği destan için geçerli. Başka bir deyişle, oyuncular her seviyede farklı düşmanları yenecek ve belirlenen hedefleri tamamlayacak binalar ve savaş birimleri inşa etmelerini sağlayacak bir dizi kaynak elde etmek zorunda kalacaklar.

Command and Conquer: Tiberian Sun’ın hikayeleri, seviyeler arasında geliştirildi ve çeşitli tanınmış Hollywood aktörlerinin işbirliğini içeren gerçek hayattaki video sahneleri (bir franchise markası) kullanılarak anlatıldı.

Tiberian Sun’ın seyri, farklı görevler sırasında yaptığınız seçimlere bağlı olacaktır. Aslında, sonuçları gelecekteki zorluğu ve daha önemli görevleri belirleyecek isteğe bağlı görevlere katılmak bile mümkündür.

Command and Conquer: Tiberian Sun, 1999’da çıkmasına rağmen, zamansız oyun mekaniği sayesinde hala oynamaya değer olağanüstü bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Ücretsiz olarak indirmek, hiçbir strateji hayranının kaçırmaması gereken bir fırsattır.