admin - "13 Haziran 2023" - "Katılımsız Full Programlar"

CM Locker Repair Privacy Risks v4.4.6 – Mod AdFree Apk Android Full İndir


CM Locker Repair Privacy Risks v4.4.6 - Mod AdFree Apk Android

Program Hakkında Bilgiler
Adı: CM Locker Repair Privacy Risks v4.4.6 – Mod AdFree Apk Android
Tür: Android Gelişmi Güvenlik ilkeleri esas alan kilit Programı
Gereken Android sürümü: Android™ 4.0+
Güncelleme Tarihi: 02.12.2016
Boyut: 10,9 MB – Sunucularımızdan Güvenli indirin.

Açıklamalar:
CM Locker, Google Play Store’da en yüksek puana sahip ve en çok indirilen AppLock ve Lockscreen (Uygulama kilidi ve Ekran kilidi), Gizlilik Koruması, Telefon Hızlandırma ve Pil Tasarrufu uygulamasıdır! CM Locker ile gizliliğinizi korumak için telefonunuzun ekranını, uygulamalarınızı, fotoğraflarınızı ve kişilerini kilitleyebilirsiniz! Hırsızlığı Önleme Koruması kaybettiğiniz telefonunuzu bulmanıza ve gizliliğinizi ihlal edenleri yakalamanıza yardımcı olur. Ayrıca Gizli Özçekim özelliği yanlış parola giren kişilerin otomatik olarak fotoğrafını çeker. CM Locker’ı indirin ve harika HD Duvar Kağıtları ile Temalar.


*** Kurulum Notları ***
# Aşağıdaki ” İNDİR ” kısmından dosyayı indiriniz.
# İndirmiş olduğunuz dosya cihazlarınızda * Cihaz Hafızasında / Download yada İndirilenler klasörüne indirilmiş olacak.
# İndirmiş olduğunuz dosya ” Güvenlik ve hızlı indirme açısından ” sıkıştırılmış ! yani Winrar / Winzip uygulamaları ile paketlenmiş olacak.
# .rar uzantılı dosyayı ” Winrar Pro TIKLA İNDİR Uygulamasını indirerek açabilir yada X-Plore TIKLA İNDİR Dosya yöneticisini kullanarak kuruluma başlamak içi dosya içerisindeki .apk uzantılı uygulamaya erişebilirsiniz.
# Android cihazlarınızda “Bilinmeyen Kaynaklar” bölümü işaretli olmalıdır. Bunu ayarlamak için, Menü / Ayarlar / Genel / Güvenlik / Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.
# Herşey tamamlandıktan sonra kuruluma geçebilirsiniz.
# Kurulumda .rar /.zip dosyası içerisinde .apk uzantılı dosya var. Buna tıklayınız ve kurulumun sürdürülmesine ileri / tamam diyerek devam ediniz.
#Kurulum bittik ten sonra uygulamamız menüde son da görülecektir…