admin - "1 Eylül 2023" - "FTP, İnternet"

CloudMounter Full İndir


CloudMounter, tüm Bulut dosya depolama platformlarına tek bir yerden katılmanıza izin veren bir programdır, böylece tüm dosyalarınızı yönetmek için düzinelerce sekme açmanıza gerek kalmaz. Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive ve Amazon S3 gibi platformlarda depolanan tüm bilgilerinizi tek bir arayüzden yönetebilirsiniz.

CloudMounter sayesinde, yerel olarak atadığınız veya tüm dosyalarınıza yerel olarak depolanmış gibi erişebileceğiniz şekilde kurabileceğiniz, standart veya güvenli FTP protokolleri ile tüm web sunucularınıza kolayca bağlanabilir, bunları tüm web sunucularınıza Windows Explorer ile entegre edebilirsiniz. Bu şekilde, belirli bir dosyayı bulmak istiyorsanız, onu genellikle yaptığınız gibi, bilgisayarınızda bir dosya veya klasör arıyormuş gibi aramanız yeterlidir.

CloudMounter, web sayfası dosyalarının veya dosya sunucusunun yapısını görmenizi sağlayarak yapmanız gereken tüm yönetimi yapmanızı kolaylaştırır. Dropbox, Google Drive, OneDrive, Amazon S3 veya diğer herhangi bir Bulut depolama sistemini açabilecek ve doğrudan birleşik ve basit bir arayüzden yönetebileceksiniz. Bu, sabit disk alanı az olan dizüstü bilgisayarlar için mükemmel bir araçtır.