admin - "15 Ağustos 2023" - "Baskı, Video"

Clipchamp Full İndir


Clipchamp, çok çeşitli şablonlara sahip bir video oluşturma ve düzenleme uygulamasıdır. Bununla, Instagram, YouTube ve TikTok dahil olmak üzere çok sayıda sosyal ağ için videolar veya çok çeşitli konularda genel videolar oluşturabilirsiniz.

Video oluşturmak için Clipchamp tarafından sağlanan şablonları kullanabilir veya projenize sıfırdan başlayabilirsiniz. Clipchamp video düzenleyici çok sezgiseldir, böylece kolayca geçişler, efektler, hazır resimler (ücretsiz ve ücretli) vb. ekleyebilirsiniz. Ayrıca doğrudan kameranızdan video çekebilir, yeşil ekranları düzenleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Clipchamp, videoya ek olarak sesi düzenlemenize de olanak tanır. Çeşitli parçaları kesip düzenleyebilir ve efekt ekleyebilirsiniz. İçeriğinizi anlatmak için AI tabanlı bir ses bile kullanabilirsiniz. Resimlerde olduğu gibi Clipchamp hem ücretsiz hem de ücretli kapsamlı bir ses, şarkı ve efekt kitaplığına sahiptir.

Clipchamp’ı profesyonel amaçlarla kullanıyorsanız, şirket logonuzu ve resimlerinizi ekleyerek elinizin altında tutabilir ve eserlerinize kolayca uygulayabilirsiniz.

İçeriği dışa aktarırken, bunu 480p, 720p veya 1080p’nin yanı sıra GIF biçiminde de yapabilirsiniz. Ücretsiz sürümle dışa aktardığınız içeriğin bir filigranı vardır, bu nedenle onu kaldırmak isterseniz premium plana abone olmanız gerekir. Filigran yarı şeffaftır ve içeriğin Clipchamp ile oluşturulduğunu göstermek için sağ alt köşede görünür.

Bu nedenle, Windows için mevcut olan en basit video ve ses düzenleyicilerden birinin keyfini çıkarmak istiyorsanız Clipchamp uygulamasını bilgisayarınıza indirin.