admin - "22 Eylül 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

Citra Full İndir


Citra, PC için ticari oyunları hızlarının % 100’ünde çalıştırabilen bir Nintendo 3DS emülatörüdür. Ayrıca, oyunların grafiklerini mütevazı Nintendo çözünürlüklerinden daha da geliştirebilir.

Emülatör her iki ekranı da aynı anda görüntüleyebilir, ancak isterseniz, ekranlar arasında geçiş yapmak için bir düğme atayarak bunu her seferinde bir ekrana ayarlayabilirsiniz. Kontrollere gelince, klavyeyi kullanabilir veya kontrolleri harici bir gamepad ile eşleştirebilirsiniz. Ayrıca, imleci doğrudan tıklamak istediğiniz noktaya ayarlayarak dokunmatik ekran kontrollerini kullanabilirsiniz.

Citra, Nintendo 2D ve 3D kataloğundan çok çeşitli oyunlar çalıştırabilir, ancak gerçekten iyi olduğu 3D oyunlarda daha iyidir. Oyunların çözünürlüğünü tamamen bir el konsolundan geldiklerini bile tahmin etmeyeceğiniz noktaya dönüştürüyor. Pokemon Sun ve Moon veya The Legend of Zelda: A Link Between Worlds gibi oyunlar gerçekten etkileyici görünüyor.

Citra muhtemelen en iyi ve en gelişmiş Nintendo 3DS öykünücüsüdür. Avuçiçi oyunlarınızı masaüstü makinelerde oynamanıza izin veren açık kaynaklı bir gönüllü projesi.