admin - "8 Ağustos 2023" - "İnternet, YouTube"

ChrisPC Free VideoTube Downloader


ChrisPC Free VideoTube Downloader Converter; YouTube, Vimeo, Metacafe, LiveLeak, Dailymotion ve diğer birçok siteden (yetişkin siteleri dahil) videolar ve çalma listeleri indirmenizi sağlayan bir araçtır.

Sizi ilgilendiren materyali indirdiğinizde video dosyalarınızı MPEG-4, H.264, MP3 ve AC3 gibi farklı formatlara dönüştürebilirsiniz, böylece bunlar bilgisayarınızda, tabletinizde veya akıllı telefonunuzda oynatılabilir.

Basit ara yüzü sayesinde saniyeler içerisinde herhangi bir video sitesinden istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz videonun ya da çalma listesinin linkini kopyalayıp yapıştırmaktır ve başlayabilirsiniz.

Program indirdiğiniz videonun kalitesini seçmenize izin verir böylece 1080p HD, 720p HD, 480p, 360p, 270p veya 240p arasından seçim yapabilirsiniz. Videoyu indirdiğinizde çalışmayı ya da paylaşmayı kolaylaştırması için çok sayıda farklı formata dönüştürebilirsiniz.

ChrisPC Free VideoTube Downloader Converter sayesinde bilgisayarınızı favori video kliplerinizle doldurabilir ve internet bağlantısı olmadan izleyebilirsiniz.