admin - "22 Eylül 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

Cemu – Wii U Emulator Full İndir


Cemu, tüm Nintendo oyunlarınızı etkileyici kalite seviyelerinde ve 4K çözünürlüğe kadar erişme imkanı olan bir bilgisayarda çalıştırabilen etkileyici bir Wii U emülatörüdür. Sürekli gelişmektedir; şu anda 1080p / 60fps hızında birçok oyun çalıştırabilir ve her yeni sürümde uyumluluk aralığını artırıyor.

Super Mario 3D World, Captain Toad Treasure Tracker ve Xenoblade Chronicles X gibi oyunlar, kare hızında herhangi bir sorun veya düşüş olmadan sorunsuzca çalışabilir. Ek olarak, emülasyonun bir çok yönünü kendi içinde yapılandırmak ve her bir oyunu optimize etmek ve farklı çözünürlükleri ayrı ayrı uygulamak için belirli oyunlara ön ayar yüklemek mümkündür.

Kontroller açısından, hem standart Wii U uzaktan kumandasını hem de Pro veya klasik kontrol cihazını taklit etmek mümkündür. Pek çok oyunun çalıştırmak için dokunmatik ekrana ihtiyacı olmadığından, herhangi bir problem yaşamadan bir fare veya harici dokunmatik yüzey kullanabilir ve düğmeleri istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Cemu, Wii U Oyunlarınıza, orijinal konsolu ilk estetiğinde yapılan önemli görsel iyileştirmelerin yanı sıra mükemmel performansı sayesinde ikinci bir hayat vermenizi sağlayan etkileyici bir emülatördür.