admin - "25 Eylül 2023" - "İnternet, Tarıyor, Web tarayıcıları"

BriskBard Full İndir


BriskBard, bağlantı hızınızdan sonuna kadar yararlanarak, herhangi bir web sayfasını keşfetmenize izin veren ve bağımsız olarak geliştirilmiş diğer web tarayıcıları arasında öne çıkmasını sağlayan bir dizi gerçekten ilginç özellikler sunan eksiksiz bir web tarayıcısıdır.

BriskBard, size şaşırtıcı derecede hızlı bir tarama deneyimi sunmasının yanı sıra, aynı program dahilinde birleştirilmiş bir takım gerçekten yararlı ek özelliklere erişmenizi sağlar; dijital kitaplığınızdaki herhangi bir multimedya içeriğini oynatabilir, eksiksiz bir e-posta yöneticisine erişebilir, haberleri kontrol edebilir, IRC tabanlı mesajlaşma sistemlerini kullanarak kişilerinizle sohbet edebilir ve rehberinizi yönetebilirsiniz. Bütün bunlar, tüm bu farklı görevleri aynı anda ve kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlayan kullanışlı bir sekme sistemi kullanılarak yapılabilir.

BriskBard’ın kaynak kullanımının iyileştirilmesi, sistemi yavaşlatmadan çok sayıda görevi gerçekleştirmenize olanak tanır. BriskBard, en popüler programlara karşı rekabet edebilecek özelliklere sahip gerçekten harika bir web explorer alternatifidir.