admin - "30 Ekim 2023" - "Genel, Yardımcı uygulamalar"

BreeZip: RAR & ZIP Extractor Full İndir


BreeZip: RAR & ZIP Extractor, Windows yüklü bilgisayarınızdaki farklı dosyaları sıkıştırmanıza izin veren bir programdır. Basit arayüzü ve kullanım kolaylığı, diğer ücretli araçlara başvurmak zorunda kalmadan paylaştığınız veya depoladığınız dosyaların boyutunu küçültmenize olanak tanır.

BreeZip: RAR & ZIP Extractor uygulamasında, yalnızca birkaç saniye sürecek bir işlemi yürütmek için sıkıştırılacak dosyaları seçmeniz yeterlidir. Her durumda, sıkıştırma hızı, bilgisayarınızın gücüne ve sürece dahil olan dosyaların boyutuna bağlı olacaktır.

BreeZip: RAR & ZIP Extractor’ın bir başka güçlü noktası da programın ZIP, RAR, 7-Zip, TAR veya Gzip gibi çoklu sıkıştırma biçimleriyle tamamen uyumlu olmasıdır. Öte yandan, araç, dosyaları güvenli bir şekilde sıkıştırmanıza olanak tanır. Bu anlamda, yardımcı program, bilgilerinizi yetkisiz üçüncü şahısların erişiminden koruyacak bir şifre şifreleme sistemine sahiptir.

Windows için BreeZip: RAR & ZIP Extractor uygulamasını indirmek, bir tuşu tıklatarak dosyaları sıkıştırmanıza veya açmanıza olanak tanır. Ücretsiz olan bu program, birden çok dosyayı saniyeler içinde paketlemek için gerekli tüm araçları sağlar. Ancak uygulama, her kümeden ayıklamak istediğiniz klasörleri veya öğeleri bölümlere ayırma olanağı da sunar.