admin - "17 Ağustos 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

BlueStacks App Player Full İndir


BlueStacks App Player, Android uygulamalarınızı PC’nizden kolay bir menü ile çalıştırmanızı sağlayan bir araçtır. Ara yüzünden sanal cihazınızdaki bütün özellikleri yönetirsiniz ve birçok farklı uygulamayı saniyeler içerisinde indirip yükleyebilirsiniz.

Programı çalıştırdığınızda size bir Android telefonunuz olup olmadığını sorar. Eğer varsa, programı bağlayabilir ve kullandığınız tüm belgeleri ve uygulamaları eş zamanlayabilirsiniz. Diğer yandan eğer bir Android telefonunuz yoksa, önemli değil çünkü uygulamaları indirip kullanabilirsiniz. Uygulamaları indirmek için birçok farklı seçeneğiniz vardır: Bleuestacks’e bağlı yerli bir uygulama market kullanmak, tarayıcınızdan Google Play’e erişmek veya APK dosyaları indirmek. Diğer indirme seçeneklerine geldiğinde ise uygulama gerçek bir Android cihaz gibi çalışır.

Sistem kontrollerini kullanması çok kolaydır, mouse’unuzdan ekrana dokunmak yerine tıklamak şeklinde değişmiştir ve hareketler klavyenizden belirli aksiyonlarla eşleştirilmiştir. Her zaman harici gamepadinizi kullanabilir veya dokunmatik ekran fonksiyonlu bir tablet veya PC kullanmanız durumunda orijinal dokunmatik özellikleri kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece klavyenizi tuşlayarak akselerometre kullanan uygulamaları simule edebilirsiniz.

Uyumluluk özelliklerine gelirsek BlueStacks App Player tonlarca uygulamayı hatta video oyunlarını çalıştırabilir. Angry Birds gibi bir endüstri klasiği veya Clash of Clans gibi devasa oyunları arıyorsanız bütün PC kullanıcıları için inanılmaz genişlikte olasılıklar sunan birinci sınıf bir aracımız vardır ve her çeşit Google Play uygulaması veya herhangi bir uygulamayı çalıştırmanıza izin verir.