admin - "15 Eylül 2023" - "Oyunlar, Yardımcı uygulamalar"

Blitz Full İndir


Blitz, League of Legends ve Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve Valorant gibi diğer Riot Games oyunlarının hayranlarına yönelik bir programdır. Bu uygulama, oyununuzu geliştirmek için kullanabileceğiniz çeşitli istatistiklere ve çevrimiçi araçlara erişmenizi sağlar.

Aynı istemci, yukarıda belirtilen oyunlardan herhangi biri hakkında bilgi almanızı sağlar. Zaman içinde en iyi kazanan yüzdeye, en sık kullanılan eşyalara, en iyi performansa sahip runelere veya en popüler ‘yapılara’ sahip kahramanlara hızlıca göz atın. Ayrıca diğer oyuncuların profillerine bakıp neleri iyi yaptıklarını kontrol edebilirsiniz.

Her oyunun araçları arasında, çok yararlı olanları bulacaksınız. Örneğin, yapılardan herhangi birini doğrudan LoL oyununuza aktararak zamandan ve emekten tasarruf edebilirsiniz. Legends of Runeterra’ya gelince, etkileyici bir kart galerisi bulacaksınız. Her çizimin en küçük ayrıntısına bile dikkat ettiğinizden emin olun.

Blitz, Riot Games oyunlarını düzenli olarak oynayanlar için süper kullanışlı bir programdır. League of Legends, Legeter of Runeterra ya da Teamfight Tactics’i ister sevin ister sevmeyin, bu program olabileceğiniz en iyi oyuncu olmanıza yardımcı olacak bilgiler, veriler ve araçlar içerir.